O NAS

USŁUGI BUDOWLANE I REMONTOWE

Zakład Instalacji i Pomiarów Elektrycznych „Rakowski” to przedsiębiorstwo funkcjonujące w oparciu o dobrze zrównoważone i zróżnicowane portfolio usług, którego początków można szukać już w 1992 roku. Jesteśmy firmą opartą na wiedzy, rzetelności i doświadczeniu, a rzemieślniczy fach i konsumenckie zaufanie pielęgnujemy i przekazujemy w naszym zespole z pokolenia na pokolenie. Naszym wyróżnikiem na tle konkurencji jest bez wątpienia solidność, która przekłada się latami na rzesze zadowolonych Klientów.

Główny obszar działania firmy skategoryzować można w obszarze usług remontowo-budowlanych. Do zleceń podchodzimy zawsze kompleksowo dlatego poza finalną realizacją jesteśmy również w stanie zaprojektować Państwa wnętrze łącznie z odpowiednim planowaniem instalacji elektrycznych, oświetleniowych czy też odgromowych i uziemiających. Wykonujemy specjalistyczne instalacje sanitarne, wodno-kanalizacyjne, gazowe czy pieców centralnego ogrzewania. Wdrażamy systemy przeciwoblodzeniowe stosowane są do usuwania śniegu i lodu z podjazdów, schodów, dachów i rynien gwarantujące bezpieczeństwo na suchej nawierzchni oraz brak uciążliwego odśnieżania. Montujemy nowoczesne, energooszczędne i zaawansowane rozwiązania klimatyzacyjne i wentylacyjne. Wykańczamy inwestycje „pod klucz” wliczając w to organizację przeprowadzki do nowego miejsca zamieszkania. Powierzając nam swoje marzenia możecie Państwo być pewni o ich satysfakcjonującą realizację. Jesteśmy po to by dać Wam spokój i ciepło domowego ogniska.

Dzięki odpowiednio certyfikowanym umiejętnościom prowadzimy również pomiary i odbiory elektryczne czy gazowe. Jesteśmy uprawnieni do kontroli kominiarskich. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług i specjalności w pełni obsługujemy mieszkania, domy czy każdego rodzaju lokale użytkowe.

W obecnej, nieciekawie prognozującej rzeczywistości przyrodniczej naszym bezwzględnym priorytetem jest także poszukiwanie ekologicznych rozwiązań dla środowiska. Dlatego też planujemy rozwój w kierunku odnawialnych źródeł energii jak fotowoltaika (solary dachowe). Rozumiemy i wspieramy ideę zrównoważonego rozwoju.

Po 27 latach prężnego i obiecującego funkcjonowania na terenie Polski chcemy ambitnie wkroczyć na rynek europejski. Aby zapewnić firmie trwały i stabilny wzrost oraz podnoszenie kwalifikacji otwieramy się również na współpracę z Klientami biznesowymi, dla których najwyższa jakość i poczucie bezpieczeństwa jest wiodącym priorytetem.